Pomagaj z nami chorym maluszkom i ich mamom. Zdobądź dostęp do naszej bazy materiałów / pomysłów na wspólne gry i zabawy, tworzone przez niezwykłe mamy, przyjaciółki fundacji „Zdążyć z pomocą”. Wystarczy dobrowolna wpłata na rzecz podopiecznych fundacji. 

 

Dostęp do naszej bazy możesz uzyskać także dołączając do mam, autorek materiałów dostępnych w naszej bazie. Korzystając z szybkiego formularza kontaktowego w prawym górnym rogu strony (Podziel się z nami swoimi materiałami), przyślij nam swoje materiały/gry/zabawy dla dzieci, godne polecenia materiały dla mam (z podaniem źródła materiałów). W podziekowaniu, my prześlemy Ci Twój indywidualny login i hasło do wszystkich naszych zakładek. 

 

Nie zakładamy żadnego minimalnego, wymaganego wkładu w tworzenie naszej bazy. Ucieszy nas nawet pojedyńczy przesłany przez Was plik.   

Liczymy na Waszą pomoc! Razem możemy naprawdę bardzo wiele!!! 

Nauka pierwszych słów, karty do czytania globalnego, materiały rozwijające spostrzegawczość i koncentrację, gry i zabawy.

Materiały rozwijające spostrzegawczość i koncentrację, gotowe do wydruku gry i zabawy.

 

Dla debiutujących mam i nie tylko...najciekawsze ebooki, materiały dotyczące ciąży, diety, rozwoju maluszka, wychowania.

Zakładka w budowie.

 

Materiały dostępne wkrótce.